Bijdragen aan Berghapedia? Klik hier om je aan te melden !
Karel en Herman Muziek-Duo uit Beek: verschil tussen versies
| Regel 4: | Regel 4: | ||
|[[Bestand:Het muzikale duo Karel en Herman.jpg|thumb|250px|<center>'''Herman (links) en Karel (rechts)</center>]] | |[[Bestand:Het muzikale duo Karel en Herman.jpg|thumb|250px|<center>'''Herman (links) en Karel (rechts)</center>]] | ||
|[[Bestand:Muzikale Duo Karel en Herman.jpg|thumb|500px|left|<center>'''Herman en Karel tijdens optreden in 1977</center>]] | |[[Bestand:Muzikale Duo Karel en Herman.jpg|thumb|500px|left|<center>'''Herman en Karel tijdens optreden in 1977</center>]] | ||
| − | |[[Bestand:1985 Karel en Herman tijdens een optreden.jpg|thumb| | + | |[[Bestand:1985 Karel en Herman tijdens een optreden.jpg|thumb|450px|right|<center>'''Herman en Karel tijdens optreden in 1985</center>]] |
|} | |} | ||
| Regel 10: | Regel 10: | ||
|- valign=top | |- valign=top | ||
|[[Bestand:2018 Drumstel Herman naar Averhof.jpg|thumb|350px|<center>|'''Drumstel Herman in 2018 naar de Averhof</center>]] | |[[Bestand:2018 Drumstel Herman naar Averhof.jpg|thumb|350px|<center>|'''Drumstel Herman in 2018 naar de Averhof</center>]] | ||
| − | |[[Bestand:Beek Loerbeek 1984 blad 119-1.jpg|thumb| | + | |[[Bestand:Beek Loerbeek 1984 blad 119-1.jpg|thumb|300px|left|<center>'''Krantenknipsel 1984 Herman en Karel</center>]] |
| + | |[[Bestand:2018 Oogstfeest KBO .jpg|thumb|475px|right|<center>'''2018 tijdens oogstfeest KBO drumstel naar de Averhof</center>]] | ||
| + | |} | ||
| + | |||
[[Categorie:Muziek Beek]] | [[Categorie:Muziek Beek]] | ||
Versie van 26 dec 2025 om 12:09
Herman Limbeek en Karel Salemink uit Beek waren twee ouderwetse muzikanten van in de tachtig jaar, die in de regio optraden op allerlei mogelijke muzikale gebeurtenissen. Van braderie tot bruiloft of verjaardagsfeest. Je moest ze wel altijd ophalen en weer thuisbrengen. Hun vergoeding was een aantal borrels tijdens hun optredens. Herman speelde achter het drumstel en Karel met zijn trekharmonica. Het drumstel werd na Hermans overlijden gestationeerd in het gemeenschapshuus De Averhof van de KBO in Beek.