Bijdragen aan Berghapedia? Klik hier om je aan te melden !
Kerststallen: verschil tussen versies
| Regel 5: | Regel 5: | ||
{| | {| | ||
|- valign=top | |- valign=top | ||
| − | |[[Bestand:2020 Kerststal in Beek.jpg|thumb| | + | |[[Bestand:2020 Kerststal in Beek.jpg|thumb|300px|<center>2020 Kerststal Beek</center>]] |
| − | |[[Bestand:2023 Kerststal Beek met vrijwilligers.jpg|thumb|250px| | + | |[[Bestand:2023 Kerststal Beek met vrijwilligers.jpg|thumb|250px|<center>2023 Kerststal met vrijwilligers</center>]] |
|[[Bestand:2025 Kerststal Beek.jpg|thumb|250px|center|2025 Kerststal Beek]][ | |[[Bestand:2025 Kerststal Beek.jpg|thumb|250px|center|2025 Kerststal Beek]][ | ||
|} | |} | ||
Versie van 27 dec 2025 om 17:26
In vele kerken van de parochie Gabriel zijn er rond de kerstdagen ook kerststallen opgebouwd. Vele vrijwilligers zetten zich hiertoe -al vele jaren - in. Tijdens de kerstdagen zijn dan ook alle kerken ook overdag geopend van 10 tot 16 uur om deze kerststallen te komen bewonderen.
Kerststal Sint-Martinuskerk in Beek
| [ |