Bijdragen aan Berghapedia? Klik hier om je aan te melden !
Balduk, Chris: verschil tussen versies
k (redactie) |
|||
| Regel 6: | Regel 6: | ||
{| | {| | ||
|- valign=top | |- valign=top | ||
| − | |[[Bestand:Chris Balduk.jpg|thumb| | + | |[[Bestand:Chris Balduk.jpg|thumb|400px]] |
|[[Bestand:2010 Chris Balduk .jpg|thumb|350px|<center>'''Chris Balduk met zijn vrouw<br>en zijn moeder Leike</center>]] | |[[Bestand:2010 Chris Balduk .jpg|thumb|350px|<center>'''Chris Balduk met zijn vrouw<br>en zijn moeder Leike</center>]] | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Muziek Beek]] [[Categorie:Orde van Oranje-Nassau]] | [[Categorie:Muziek Beek]] [[Categorie:Orde van Oranje-Nassau]] | ||
Versie van 26 dec 2025 om 12:59
Chris Balduk uit Beek ontving in juni 2010 uit handen van burgemeester Ina Leppinkeen koninklijke onderscheiding in de Orde van Oranje-Nassau.
Hij ontving de onderscheiding voor zijn 50-jarig lidmaatschap van muziekvereniging de Volharding. Hij speelt hier vanaf zijn achtste levensjaar klarinet en/of saxofoon.
Al op jeugdige leeftijd kwam hij in het bestuur van de muziekvereniging en vervulde gedurende vele jaren diverse functies. De afgelopen 15 jaar maakt hij opnieuw, onafgebroken, deel uit van het bestuur.