Bijdragen aan Berghapedia? Klik hier om je aan te melden !
Frauenfelder, Frits: verschil tussen versies
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''Frits Frauenfelder''' is een verenigingsman in 's-Heerenberg. Hij werd op 23 mei 1954 geboren in Zutphen als zoon va...') |
k (link Stolpersteine) |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
! Activiteit | ! Activiteit | ||
|- | |- | ||
| − | |2023||2024||Initiator project voor in totaal 26 ''[[ | + | |2023||2024||Initiator project voor in totaal 26 ''[[Stolpersteine in Bergh|Stolpersteine]]'' |
|- | |- | ||
|2020||2022||Initiator renovatie [[joodse begraafplaats]] | |2020||2022||Initiator renovatie [[joodse begraafplaats]] | ||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
|2018||Heden||[[Muntmeester|Muntmeester]] [[Graven Van den Bergh]] [[Huis Bergh|Kasteel Huis Bergh]] | |2018||Heden||[[Muntmeester|Muntmeester]] [[Graven Van den Bergh]] [[Huis Bergh|Kasteel Huis Bergh]] | ||
|- | |- | ||
| − | |2014||2020|| | + | |2014||2020|| Mede-initiator [https://www.iedereenwelcom.nl/diensten/schmuggeltocht Schmuggeltoch/Smokkeltocht] |
|- | |- | ||
|2013||2023||[[Bestuur]]slid [[Heemkundekring Bergh]] | |2013||2023||[[Bestuur]]slid [[Heemkundekring Bergh]] | ||
|- | |- | ||
| − | |2013||2020||Mede-initiator ''Wunderland Kalkar on Wheels'' | + | |2013||2020||Mede-initiator ''[https://wunderlandkalkaronwheels.de/nl/ Wunderland Kalkar on Wheels]'' |
|- | |- | ||
|2013||2013||Benoemd tot Commandeur van de CV [[D' Olde Waskupen]] | |2013||2013||Benoemd tot Commandeur van de CV [[D' Olde Waskupen]] | ||
|- | |- | ||
| − | |2008||2008||Voorzitter ''European Works Council Wincanton'', 20.000 werknemers in zes landen | + | |2008||2008||Voorzitter ''[https://www.wincanton.co.uk/ European Works Council Wincanton]'', 20.000 werknemers in zes landen |
|- | |- | ||
|2006||2008||Benelux-afgevaardigde ''European Works Council Wincanton'' | |2006||2008||Benelux-afgevaardigde ''European Works Council Wincanton'' | ||
Huidige versie van 6 feb 2025 om 08:36
Frits Frauenfelder is een verenigingsman in 's-Heerenberg. Hij werd op 23 mei 1954 geboren in Zutphen als zoon van Abraham Frauenfelder en Stoffelina de Heus. In 1963 verhuisden zijn ouders met hun kinderen naar 's-Heerenberg.
Hieronder volgt een overzicht van Frits' activiteiten en functies bij diverse verenigingen, stichtingen en dergelijke.
| Van | Tot | Activiteit |
|---|---|---|
| 2023 | 2024 | Initiator project voor in totaal 26 Stolpersteine |
| 2020 | 2022 | Initiator renovatie joodse begraafplaats |
| 2020 | 2020 | Medeorganisator project Levenslicht, 75 jaar bevrijding |
| 2018 | Heden | Muntmeester Graven Van den Bergh Kasteel Huis Bergh |
| 2014 | 2020 | Mede-initiator Schmuggeltoch/Smokkeltocht |
| 2013 | 2023 | Bestuurslid Heemkundekring Bergh |
| 2013 | 2020 | Mede-initiator Wunderland Kalkar on Wheels |
| 2013 | 2013 | Benoemd tot Commandeur van de CV D' Olde Waskupen |
| 2008 | 2008 | Voorzitter European Works Council Wincanton, 20.000 werknemers in zes landen |
| 2006 | 2008 | Benelux-afgevaardigde European Works Council Wincanton |
| 2004 | 2018 | Bestuurslid Stichting Mechteld ten Ham |
| 2003 | 2006 | Bestuurslid Stichting 's-Heerenberg 625 jaar Stad |
| 2002 | 2008 | Zwemofficial KNZB bij de Zwem- en Poloclub Montferland |
| 2002 | 2008 | Benelux-afgevaardigde Special Negotiation Body Wincanton |
| 2000 | 2008 | Bestuurslid Zwem- en Poloclub Montferland |
| 1988 | 1990 | Toneelspeler Bergh Opwaerts in Schat, je bent een schat en Miranda |
| 1980 | 1990 | Radioverslaggever thuiswedstrijden voetbalvereniging De Graafschap, Stichting Radio Marconi Doetinchem |
Bron
- Frits Frauenfelder