Bijdragen aan Berghapedia? Klik hier om je aan te melden !
Zusters Franciscanessen van Heythuysen: verschil tussen versies
| Regel 6: | Regel 6: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! width=120 |Achternaam | ! width=120 |Achternaam | ||
| − | ! width= | + | ! width=210 |Voornamen |
! width=80 |Geboortedatum | ! width=80 |Geboortedatum | ||
|- | |- | ||
| Regel 13: | Regel 13: | ||
|Boerboom||Joanna Catharina Aleida||9-12-1890 | |Boerboom||Joanna Catharina Aleida||9-12-1890 | ||
|- | |- | ||
| − | |Bremmers||Elisabeth Maria Cornelia||31-5-1879 | + | |Bremmers||Elisabeth Maria Cornelia: '''Editha'''||31-5-1879 |
|- | |- | ||
|Busch||Johanna Grada||19-2-1884 | |Busch||Johanna Grada||19-2-1884 | ||
| Regel 37: | Regel 37: | ||
|Ritzen||Anna Maria Hubertina ||31-7-1900 | |Ritzen||Anna Maria Hubertina ||31-7-1900 | ||
|- | |- | ||
| − | |Rutten||Maria Louisa||27-9-1877 | + | |Rutten||Maria Louisa: '''Dorothea'''||27-9-1877 |
|- | |- | ||
|Schellart||Emile Martine Maria||30-4-1905 | |Schellart||Emile Martine Maria||30-4-1905 | ||
| Regel 45: | Regel 45: | ||
|Souman||Wilhelmina Petronella||9-6-1904 | |Souman||Wilhelmina Petronella||9-6-1904 | ||
|- | |- | ||
| − | |Wijdeveld||Hendrina Theodora||8-6-1880 | + | |Wijdeveld||Hendrina Theodora: '''Polycarpa'''||8-6-1880 |
|} | |} | ||
En de volgende personen op 's-Heerenberg A 203 ([[Hofstraat]]), Theresiastichting: | En de volgende personen op 's-Heerenberg A 203 ([[Hofstraat]]), Theresiastichting: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! width=120 |Achternaam | ! width=120 |Achternaam | ||
| − | ! width=200 | | + | ! width=200 |Voornamen |
! width=80 |Geboortedatum | ! width=80 |Geboortedatum | ||
|- | |- | ||
Versie van 11 nov 2022 om 15:08
Zusters Franciscanessen van Heythuysen verbleven van .... tot .... in de Padevoort. Ook zijn ze van .... tot omstreeks 1976 in Gertrudis te 's-Heerenberg geweest. Daarnaast zaten ze ook in het Theresiastichting en Sint Aloysiusgesticht te 's-Heerenberg geweest.
Een aantal zusters, zoals de zusters Eusebia, Finerata, Odulpha, Petra, Policarpa waren betrokken bij de kleuterscholen in zowel het Van Esserenhuis als de St.Jozef kleuterschool te 's-Heerenberg.
Uit de "Kiezerslijsten" uit 1933 blijkt dat de volgende personen woonachtig waren op 's-Heerenberg A 194 (Marktstraat), St. Aloysius Gesticht.
Uitgezocht moet nog worden of het hier daadwerkelijk om zusters gaat.
| Achternaam | Voornamen | Geboortedatum |
|---|---|---|
| Beusekom, van | Cornelia | 2-12-1893 |
| Boerboom | Joanna Catharina Aleida | 9-12-1890 |
| Bremmers | Elisabeth Maria Cornelia: Editha | 31-5-1879 |
| Busch | Johanna Grada | 19-2-1884 |
| Daalen, van | Johanna Mathilda Catharina | 31-12-1883 |
| Hendriksen | Maria Apolonia | 18-4-1883 |
| Hobus | Hendrica Hubertina | 28-5-1880 |
| Janssen | Petronella | 11-12-1878 |
| Kleinwee, van | Maria Elisabeth | 28-1-1903 |
| Koppen | Maria Gertrudis | 22-4-1889 |
| Laer, van | Maria Josephina | 19-12-1884 |
| Lenting | Johanna Elisabeth | 11-6-1897 |
| Muschter | Christina Johanna Wilhelmina | 22-10-1885 |
| Ritzen | Anna Maria Hubertina | 31-7-1900 |
| Rutten | Maria Louisa: Dorothea | 27-9-1877 |
| Schellart | Emile Martine Maria | 30-4-1905 |
| Smeets | Maria Elisabeth Hubertina | 19-12-1875 |
| Souman | Wilhelmina Petronella | 9-6-1904 |
| Wijdeveld | Hendrina Theodora: Polycarpa | 8-6-1880 |
En de volgende personen op 's-Heerenberg A 203 (Hofstraat), Theresiastichting:
| Achternaam | Voornamen | Geboortedatum |
|---|---|---|
| Bree, van | Maria Antonia | 15-8-1892 |
| Bruins | Hendrika Johanna | 16-7-1866 |
| Buijs | Rebekka Theodora | 13-6-1882 |
| Burgers | Corolina | 5-2-1865 |
| Dijkzeul | Jacoba Elisabeth | 25-12-1883 |
| Dusseljee | Roelfina Elisabeth | 24-10-1900 |
| Eijden, van | Willemijntje | 28-1-1903 |
| Giesselink | Geertruida Maria | 12-12-1897 |
| Heijltjes | Aleida Johanna | 10-3-1863 |
| Heuvel | Wilhelmina Hendrina Johanna | 10-2-1908 |
| Küster | Gerhardus Johannes | 14-9-1864 |
| Steentjes | Theodora Maria | 21-11-1897 |
| Stijnman | Margaretha | 10-12-1883 |
| Tombergen | Wilhelmina Geertruida | 22-8-1905 |
| Veraa | Isabella | 7-4-1886 |
Een aantal zusters zijn begraven in het verzamelgraf voor religieuzen waar ook pastoor Horsthuis en pastoor Gribnau zijn ondergebracht. Het verzamelgraf was helemaal achteraan op de Algemene Begraafplaats 's-Heerenberg gepositioneerd en werd omstreeks 1990 geruimd.