Bijdragen aan Berghapedia? Klik hier om je aan te melden !
Huisnummerconcordance B501–B600: verschil tussen versies
k (B531) |
k (Aanpassing B523 - B571) |
||
| Regel 87: | Regel 87: | ||
|B522 ||[[Plantsoenstraat]] 1 ||geen ||_ ||_ ||Kunsthoornfabriek || || ||[[Struisvogel|N.V. De Struisvogel]] | |B522 ||[[Plantsoenstraat]] 1 ||geen ||_ ||_ ||Kunsthoornfabriek || || ||[[Struisvogel|N.V. De Struisvogel]] | ||
|- | |- | ||
| − | |B523 ||[[Zeddamseweg 's-Heerenberg|Zeddamseweg]] 70 ||geen || | + | |B523 ||[[Zeddamseweg 's-Heerenberg|Zeddamseweg]] 70 ||geen ||K1263 ||880 ||H.G. Ruikes ||B332 || ||groente en fruit |
|- | |- | ||
|B524 ||[[Zwarte Kolkseweg]] 3 ||geen ||K1281 > K1534 ||706 ||Johannes W. Kersten en Johanna W.A. Marissink ||B272 || ||(BR 1910-1937) | |B524 ||[[Zwarte Kolkseweg]] 3 ||geen ||K1281 > K1534 ||706 ||Johannes W. Kersten en Johanna W.A. Marissink ||B272 || ||(BR 1910-1937) | ||
| Regel 93: | Regel 93: | ||
|B525 ||[[Bleek, De|De Bleek]] 8 ||geen ||_ ||1377 ||G.B. Winters ||L.110 || ||[[Winters, Gerhardus Bernardus| Gerhardus Bernardus Winters]] | |B525 ||[[Bleek, De|De Bleek]] 8 ||geen ||_ ||1377 ||G.B. Winters ||L.110 || ||[[Winters, Gerhardus Bernardus| Gerhardus Bernardus Winters]] | ||
|- | |- | ||
| − | |B526 ||Hoge Distelweg | + | |B526 ||Hoge Distelweg 45, nu 37 ||geen ||K797 ||265 ||M. Dibbets ||Meiderich (DLD) || || |
|- | |- | ||
| || || || ||604 ||J.H. Jansen ||Bk.193 ||17? || | | || || || ||604 ||J.H. Jansen ||Bk.193 ||17? || | ||
| Regel 125: | Regel 125: | ||
| || || || ||470 ||A.J. Hakfoort ||A212 ||Arnhem || | | || || || ||470 ||A.J. Hakfoort ||A212 ||Arnhem || | ||
|- | |- | ||
| − | |B530 ||[[Oude Doetinchemseweg 's-Heerenberg|Oud Doetinchemseweg]] 5, eerst [[Kruisstuk]] ||geen || | + | |B530 ||[[Oude Doetinchemseweg 's-Heerenberg|Oud Doetinchemseweg]] 5, eerst [[Kruisstuk]] ||geen ||G1128 ||132 ||Hendrikus G.S. Bosch en Josephina G. Hakfoort ||B65 || ||[[Sportvriend]] |
|- | |- | ||
| || || || ||112 ||Th.M. Schulte ||B280 || || | | || || || ||112 ||Th.M. Schulte ||B280 || || | ||
| Regel 135: | Regel 135: | ||
|B532 ||[[Emmerikseweg]] 6 ||geen ||H817 ||197 ||W.J.M. Bruins ||Zd.172 || ||procuratiehouder Probat NV | |B532 ||[[Emmerikseweg]] 6 ||geen ||H817 ||197 ||W.J.M. Bruins ||Zd.172 || ||procuratiehouder Probat NV | ||
|- | |- | ||
| − | |B533 || | + | |B533 ||Leliestraat 4 ||geen ||I633 ||843 ||J.H.W. Medze ||B383 || ||gesloopt |
|- | |- | ||
| || || || || ||H.G. Bosch || || || | | || || || || ||H.G. Bosch || || || | ||
| Regel 151: | Regel 151: | ||
|B536 ||Adres ? ||geen ||_ ||208 ||J.A. Claessen ||B374 || ||[[Claessen, Johannes Antonius| Johannes Antonius Claessen]] | |B536 ||Adres ? ||geen ||_ ||208 ||J.A. Claessen ||B374 || ||[[Claessen, Johannes Antonius| Johannes Antonius Claessen]] | ||
|- | |- | ||
| − | |B537 || | + | |B537 ||Leliestraat 5 ||geen ||I661>I1562 ||559 ||J.A. Heuvel ||A25 || || |
|- | |- | ||
|B538 ||Zwarte Kolkseweg 1 ||geen ||_ ||872 ||J.M.A. van Mierlo ||B431 || || | |B538 ||Zwarte Kolkseweg 1 ||geen ||_ ||872 ||J.M.A. van Mierlo ||B431 || || | ||
| Regel 185: | Regel 185: | ||
| || || || ||844 ||H.J. Medze ||B319 || || | | || || || ||844 ||H.J. Medze ||B319 || || | ||
|- | |- | ||
| − | |B551 ||Oude Doetinchemseweg 13 ||geen || | + | |B551 ||Oude Doetinchemseweg 13 ||geen ||K1292 ||17 ||J.H.B. Angenent ||L.32 || ||[[ANZO]] Smederij en IJzerhandel |
|- | |- | ||
|B552 ||De Bleek 6 ||geen ||_ ||973 ||Th. Raben ||169 || ||gesloopt? | |B552 ||De Bleek 6 ||geen ||_ ||973 ||Th. Raben ||169 || ||gesloopt? | ||
| Regel 195: | Regel 195: | ||
|B555 ||Oude Doetinchemseweg 7 ||geen ||K1293 ||396 ||J.A. Geerling || || || | |B555 ||Oude Doetinchemseweg 7 ||geen ||K1293 ||396 ||J.A. Geerling || || || | ||
|- | |- | ||
| − | |B556 ||Oude Doetinchemseweg 11 ||geen || | + | |B556 ||Oude Doetinchemseweg 11 ||geen ||K1292 || ||A.J.H. Bosman || || || Expediteur (KvK) |
|- | |- | ||
|B557 ||Groenestraat 6 ||geen ||G1176 ||864 ||W.G. Messing || || || | |B557 ||Groenestraat 6 ||geen ||G1176 ||864 ||W.G. Messing || || || | ||
| Regel 225: | Regel 225: | ||
|B570 | |B570 | ||
|- | |- | ||
| − | |B571 ||Plantsoensingel Noord 22 ||geen ||K192- | + | |B571 ||Plantsoensingel Noord 22 ||geen ||K192-K1362 ||232 ||B.G. Derksen || || || |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Huisnummerconcordance Wijk B]] | [[Categorie:Huisnummerconcordance Wijk B]] | ||
Versie van 27 dec 2022 om 10:50
Zie Huisnummerconcordance 's-Heerenberg Wijk B voor een toelichting.
B501 – B571
| B-nr. | Straat | Oud-nr. | Kadaster nr. | BevReg. | Naam | Komt van | Vertrekt naar | Opmerking |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B501 | Hoge Distelweg 7 | geen | _ | 859 | W. Meuleman | A130 | is omgenummerd | |
| 858 | H.K. Messing | B265 | A25 | |||||
| 704 | L.Th. Keurentjes | B266 | Zd.152 | |||||
| 327 | J.B. Engelen | St. | B344 | |||||
| B502 | Hoge Distelweg 9 | geen | _ | 1371 | A. te Wilt | B134 | is omgenummerd | |
| B503 | Hoge Distelweg 11 | geen | _ | 1332 | B.H. Welting | B315 | is omgenummerd | |
| B504 | Hoge Distelweg 13 | geen | _ | 3 | J.H. van Alen huwt Heuveling | geh. | is omgenummerd | |
| 7 | L.E.Th. van Alen | B260 | B223 | |||||
| B505 | Hoge Distelweg 15 | geen | _ | 326 | H. Engelen | B488 | is omgenummerd | |
| B506 | Hoge Distelweg 17 | geen | _ | 1085 | N.F.J. Rulof | B135 | is omgenummerd | |
| B507 | Hoge Distelweg 19 | geen | _ | 1188 | E.B. Seggelinck | L.28 | is omgenummerd | |
| B508 | Hoge Distelweg 21 | geen | _ | 942 | J.H. Peters | B333 | is omgenummerd | |
| B509 | Hoge Distelweg 23 | geen | _ | 671 | L.A. Jansen | B311 | is omgenummerd | |
| 1338 | H. te West | B251 | ||||||
| B510 | Hoge Distelweg 25 | geen | _ | 883 | A.J. Mokkink | B298 | is omgenummerd | |
| B511 | Hoge Distelweg 27 | geen | _ | 1145 | H.W. Speet | B406 | is omgenummerd | |
| B512 | Hoge Distelweg 29 | geen | _ | 467 | P.J. Hageman | 277 | B254 | is omgenummerd |
| 215 | A.F. Daals | Zd.160 | ||||||
| B513 | Hoge Distelweg 31 | geen | _ | P | Th.B. Pastoor | A132 | is omgenummerd | |
| 106 | Th. Bolk | Br.126 | L.93 | |||||
| 59 | B.A. Berendsen | B293 | A42 | |||||
| B514 | Hoge Distelweg 33 | geen | _ | 863 | J.G. Meuleman | B263 | is omgenummerd | |
| 761 | B.P. van Koot | B461 | A113 | |||||
| 735 | J.G. Kniest | B252 | B288 | |||||
| B515 | Hoge Distelweg 35 | geen | _ | 562 | W.H. Heuveling | B300 | is omgenummerd | |
| B516 | Hoge Distelweg 37 | geen | _ | 601 | A.J.S. Hueskes | B235 | is omgenummerd | |
| 962 | H.J. du Plessis | B303 | B301 | |||||
| 601 | A.J.S. Hueskes | B265 | B235 | |||||
| 216 | Th.A. Daals | A134 | B428 | |||||
| B517 | Hoge Distelweg 39 | geen | _ | 1165 | W.J. Straub | B295 | is omgenummerd | |
| 840 | J.H.S. Marissink | A134 | B272 | |||||
| B518 | Hoge Distelweg 41 | geen | _ | 57 | Th.J. v.d. Berg | A132 | is omgenummerd | |
| B519 | Hoge Distelweg 43 | geen | _ | 195 | W. Bunk | B345 | B385 | is omgenummerd |
| 815 | N.A. Litjes | B5 | ||||||
| B520 | Peeskesweg 1 | geen | _ | 324 | C.H. Engelbarts | St.23 | aannemingsbedrijf | |
| B521 | Stokkumseweg 66 | geen | _ | 119 | A.H.G.M. Booms | geh. | Booms-Ruijling, ingeschreven mei 1932 (is tevens bouwjaar), In 2011 nog steeds Stokkumseweg 66 en 66a. | |
| B522 | Plantsoenstraat 1 | geen | _ | _ | Kunsthoornfabriek | N.V. De Struisvogel | ||
| B523 | Zeddamseweg 70 | geen | K1263 | 880 | H.G. Ruikes | B332 | groente en fruit | |
| B524 | Zwarte Kolkseweg 3 | geen | K1281 > K1534 | 706 | Johannes W. Kersten en Johanna W.A. Marissink | B272 | (BR 1910-1937) | |
| B525 | De Bleek 8 | geen | _ | 1377 | G.B. Winters | L.110 | Gerhardus Bernardus Winters | |
| B526 | Hoge Distelweg 45, nu 37 | geen | K797 | 265 | M. Dibbets | Meiderich (DLD) | ||
| 604 | J.H. Jansen | Bk.193 | 17? | |||||
| 319 | G.H. Elting | A124 | B382 | |||||
| 712 | J.H. Jansen | B88 | B123 | |||||
| P | G.W.J. Nieling | B258 | ||||||
| B527 | Adres ? | geen | _ | 738 | W. Kiers | B448 | ||
| 1129 | A.F.C. Selbach-Keller | Emmerik | ||||||
| 201 | G.A.W. Bijenhof | B163 | B272 | |||||
| B528 | Adres ? | geen | _ | 885 | D. de Mos | Huthum | ||
| 806 | C.Th. Lamers | B489 | Ossendrecht | |||||
| 1006 | B. Rieken | B79 | Arnhem | |||||
| B529 | Adres ? | geen | _ | 1139 | F.C. Smit | B394 | B395 | |
| _ | L. Wolters | Den Haag | ||||||
| 974 | Wed. G. van Raaij | A205 | B241 | |||||
| 694 | P.A. v.d. Kamp | Rotterdam | B449 | |||||
| 470 | A.J. Hakfoort | A212 | Arnhem | |||||
| B530 | Oud Doetinchemseweg 5, eerst Kruisstuk | geen | G1128 | 132 | Hendrikus G.S. Bosch en Josephina G. Hakfoort | B65 | Sportvriend | |
| 112 | Th.M. Schulte | B280 | ||||||
| 808 | H. Leifeld | B290 Emmerik | ||||||
| B531 | Lengelseweg 62-64 | geen | I1588 | Firma Raben en te Boekhorst | werkplaats, kantoor en autogarage, later verbouwd tot 2 woonhuizen | |||
| B532 | Emmerikseweg 6 | geen | H817 | 197 | W.J.M. Bruins | Zd.172 | procuratiehouder Probat NV | |
| B533 | Leliestraat 4 | geen | I633 | 843 | J.H.W. Medze | B383 | gesloopt | |
| H.G. Bosch | ||||||||
| W. Bruins | ||||||||
| B534 | Zeddamseweg 43/45? | geen | _ | W. Bruins | ||||
| _ | Zaal Vermeulen | Ons Thuis, Johann Jacob Vermeulen | ||||||
| B535 | Zwarte Kolkseweg | geen | K1289 | 886 | G. Meijer | B134 | ||
| J.W. Kersten, B.J. Giezenaar | voormalige timmerwerkplaats | |||||||
| B536 | Adres ? | geen | _ | 208 | J.A. Claessen | B374 | Johannes Antonius Claessen | |
| B537 | Leliestraat 5 | geen | I661>I1562 | 559 | J.A. Heuvel | A25 | ||
| B538 | Zwarte Kolkseweg 1 | geen | _ | 872 | J.M.A. van Mierlo | B431 | ||
| B539 | Peeskesweg 3 | geen | _ | 211 | B.G. Cremer | B407 | ||
| 108 | H.F. Bongers | B408 | ||||||
| B540 | Groenestraat 6 | geen | _ | 188 | Th.G. Brücker | A51 | ||
| B541 | Slotlaan 12, nu 18 | geen | _ | 541 | W.H. Hendriksen | 223 | ||
| B542 | Groenestraat 4 | geen | _ | 156 | L.Botzen | A58 | ||
| B543 | Peeskesweg 25 | geen | _ | 1188 | W.H. Tiggelovend | B345 | Wilhelmus Hermanus Tiggelovend | |
| B544 | Adres ? | geen | _ | 241 | H. Derksen | geh. | A227 | |
| B545 | Klinkerstraat 3 | geen | _ | 347 | A.H.C. Eijkholt | A102 | per 8-5-1936 | Antoon Eijkholt, tevens kantoor van Kunsthoornfabriek de Struisvogel |
| B546 | Plantsoensingel Noord 15 | geen | _ | 30 | E.H.M. Arts | B298 | ||
| B547 | Benedensteenakkers 16? | geen | _ | 1156 | H. Suurveld | B147 | ||
| B548 | Benedensteenakkers 14 | geen | _ | H.G. v. Utrecht | B468 | |||
| B549 | Peeskesweg 5 | geen | _ | H.J. Th. Lensen | B56 | |||
| Wed. W.H.G. Lensen | B56 | |||||||
| B550 | Peeskesweg 7 ? | geen | _ | 682 | J. de Jonge | B368 | ||
| 844 | H.J. Medze | B319 | ||||||
| B551 | Oude Doetinchemseweg 13 | geen | K1292 | 17 | J.H.B. Angenent | L.32 | ANZO Smederij en IJzerhandel | |
| B552 | De Bleek 6 | geen | _ | 973 | Th. Raben | 169 | gesloopt? | |
| B553 | ||||||||
| B554 | Oude Doetinchemseweg 9 | geen | K1293 | 1351 | B.W. Kuiper | |||
| B555 | Oude Doetinchemseweg 7 | geen | K1293 | 396 | J.A. Geerling | |||
| B556 | Oude Doetinchemseweg 11 | geen | K1292 | A.J.H. Bosman | Expediteur (KvK) | |||
| B557 | Groenestraat 6 | geen | G1176 | 864 | W.G. Messing | |||
| B558 | ||||||||
| B559 | ||||||||
| B560 | Zwarte Kolkseweg 5 | geen | K1290 | 146 | J.J. van den Bosch | |||
| B561 | Zwarte Kolkseweg 9 | geen | K676 | 685 | E. Kaak | |||
| B562 | ||||||||
| B563 | ||||||||
| B564 | ||||||||
| B565 | ||||||||
| B566 | ||||||||
| B567 | ||||||||
| B568 | ||||||||
| B569 | Klinkerstraat 32 | geen | G1034 | 420 | E. Geurts | |||
| B570 | ||||||||
| B571 | Plantsoensingel Noord 22 | geen | K192-K1362 | 232 | B.G. Derksen |