Bijdragen aan Berghapedia? Klik hier om je aan te melden !
Huisnummerconcordance B501–B600: verschil tussen versies
(Nieuwe pagina aangemaakt met '=== B501 – B571=== {| class="wikitable" !B-nr. !Straat !Oud-nr. !Kadaster nr. !BevReg. !Naam !Komt van !Vertrekt naar !Opmerking |- |B501 ||Hoge Distelweg 7 ||ge...') |
k (redactie) |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| + | Zie [[Huisnummerconcordance 's-Heerenberg Wijk B]] voor een toelichting. | ||
=== B501 – B571=== | === B501 – B571=== | ||
| Regel 12: | Regel 13: | ||
!Opmerking | !Opmerking | ||
|- | |- | ||
| − | |B501 ||Hoge Distelweg 7 ||geen ||_ ||859 ||W. Meuleman ||A130 || ||is omgenummerd | + | |B501 ||[[Hoge Distelweg]] 7 ||geen ||_ ||859 ||W. Meuleman ||A130 || ||is omgenummerd |
|- | |- | ||
| || || || ||858 ||H.K. Messing ||B265 ||A25 || | | || || || ||858 ||H.K. Messing ||B265 ||A25 || | ||
| Regel 80: | Regel 81: | ||
| || || || ||815 ||N.A. Litjes ||B5 || || | | || || || ||815 ||N.A. Litjes ||B5 || || | ||
|- | |- | ||
| − | |B520 ||Peeskesweg 1 ||geen ||_ ||324 ||C.H. Engelbarts ||St.23 || ||aannemingsbedrijf | + | |B520 ||[[Peeskesweg]] 1 ||geen ||_ ||324 ||C.H. Engelbarts ||St.23 || ||aannemingsbedrijf |
|- | |- | ||
| − | |B521 ||Stokkumseweg 66 ||geen ||_ ||119 ||A.H.G.M. Booms ||geh. || ||[[Booms]]-Ruijling, ingeschreven mei 1932 (is tevens bouwjaar), In 2011 nog steeds Stokkumseweg 66 en 66a. | + | |B521 ||[[Stokkumseweg]] 66 ||geen ||_ ||119 ||A.H.G.M. Booms ||geh. || ||[[Booms]]-Ruijling, ingeschreven mei 1932 (is tevens bouwjaar), In 2011 nog steeds Stokkumseweg 66 en 66a. |
|- | |- | ||
| − | |B522 ||Plantsoenstraat 1 ||geen ||_ ||_ ||Kunsthoornfabriek || || ||[[Struisvogel|N.V. De Struisvogel]] | + | |B522 ||[[Plantsoenstraat]] 1 ||geen ||_ ||_ ||Kunsthoornfabriek || || ||[[Struisvogel|N.V. De Struisvogel]] |
|- | |- | ||
| − | |B523 ||Zeddamseweg 70 ||geen ||_ ||880 ||H.G. Ruikes ||B332 || ||groente en fruit | + | |B523 ||[[Zeddamseweg 's-Heerenberg|Zeddamseweg]] 70 ||geen ||_ ||880 ||H.G. Ruikes ||B332 || ||groente en fruit |
|- | |- | ||
| − | |B524 ||Zwarte Kolkseweg 3 ||geen ||K1281 > K1534 ||706 ||Johannes W. Kersten en Johanna W.A. Marissink ||B272 || ||(BR 1910-1937) | + | |B524 ||[[Zwarte Kolkseweg]] 3 ||geen ||K1281 > K1534 ||706 ||Johannes W. Kersten en Johanna W.A. Marissink ||B272 || ||(BR 1910-1937) |
|- | |- | ||
| − | |B525 || | + | |B525 ||[[Bleek, De|De Bleek]] 8 ||geen ||_ ||1377 ||G.B. Winters ||L.110 || ||[[Winters, Gerhardus Bernardus| Gerhardus Bernardus Winters]] |
|- | |- | ||
|B526 ||Hoge Distelweg ||geen ||_ ||265 ||M. Dibbets ||Meiderich (DLD) || ||gesloopt, stond ongeveer ter hoogte van nu nr. 37 | |B526 ||Hoge Distelweg ||geen ||_ ||265 ||M. Dibbets ||Meiderich (DLD) || ||gesloopt, stond ongeveer ter hoogte van nu nr. 37 | ||
| Regel 124: | Regel 125: | ||
| || || || ||470 ||A.J. Hakfoort ||A212 ||Arnhem || | | || || || ||470 ||A.J. Hakfoort ||A212 ||Arnhem || | ||
|- | |- | ||
| − | |B530 ||Oud Doetinchemseweg 5, eerst Kruisstuk ||geen ||_ ||132 ||Hendrikus G.S. Bosch en Josephina G. Hakfoort ||B65 || ||[[Sportvriend]] | + | |B530 ||[[Oude Doetinchemseweg 's-Heerenberg|Oud Doetinchemseweg]] 5, eerst [[Kruisstuk]] ||geen ||_ ||132 ||Hendrikus G.S. Bosch en Josephina G. Hakfoort ||B65 || ||[[Sportvriend]] |
|- | |- | ||
| || || || ||112 ||Th.M. Schulte ||B280 || || | | || || || ||112 ||Th.M. Schulte ||B280 || || | ||
| Regel 130: | Regel 131: | ||
| || || || ||808 ||H. Leifeld ||B290 Emmerik || | | || || || ||808 ||H. Leifeld ||B290 Emmerik || | ||
|- | |- | ||
| − | |B531 ||Lengelseweg ? ||geen ||_ || ||Firma Raben en te Boekhorst || || ||argenturen voor handel en industrie | + | |B531 ||[[Lengelseweg 's-Heerenberg|Lengelseweg]] ? ||geen ||_ || ||Firma Raben en te Boekhorst || || ||argenturen voor handel en industrie |
|- | |- | ||
|B532 ||[[Emmerikseweg]] 6 ||geen ||H817 ||197 ||W.J.M. Bruins ||Zd.172 || ||procuratiehouder Probat NV | |B532 ||[[Emmerikseweg]] 6 ||geen ||H817 ||197 ||W.J.M. Bruins ||Zd.172 || ||procuratiehouder Probat NV | ||
|- | |- | ||
| − | |B533 ||Dahliastraat 6 ? ||geen ||_ ||843 ||J.H.W. Medze ||B383 || ||gesloopt? | + | |B533 ||[[Dahliastraat]] 6 ? ||geen ||_ ||843 ||J.H.W. Medze ||B383 || ||gesloopt? |
|- | |- | ||
| || || || || ||H.G. Bosch || || || | | || || || || ||H.G. Bosch || || || | ||
| Regel 158: | Regel 159: | ||
| || || || ||108 ||H.F. Bongers ||B408 || || | | || || || ||108 ||H.F. Bongers ||B408 || || | ||
|- | |- | ||
| − | |B540 ||Groenestraat 6 ||geen ||_ ||188 ||Th.G. Brücker ||A51 || || | + | |B540 ||[[Groenestraat]] 6 ||geen ||_ ||188 ||Th.G. Brücker ||A51 || || |
|- | |- | ||
| − | |B541 ||Slotlaan 12, nu 18 ||geen ||_ ||541 ||W.H. Hendriksen ||223 || || | + | |B541 ||[[Slotlaan]] 12, nu 18 ||geen ||_ ||541 ||W.H. Hendriksen ||223 || || |
|- | |- | ||
|B542 ||Groenestraat 4 ||geen ||_ ||156 ||L.Botzen ||A58 || || | |B542 ||Groenestraat 4 ||geen ||_ ||156 ||L.Botzen ||A58 || || | ||
| Regel 168: | Regel 169: | ||
|B544 ||Adres ? ||geen ||_ ||241 ||H. Derksen ||geh. ||A227 || | |B544 ||Adres ? ||geen ||_ ||241 ||H. Derksen ||geh. ||A227 || | ||
|- | |- | ||
| − | |B545 ||Klinkerstraat 3 ||geen ||_ ||347 ||A.H.C. Eijkholt ||A102 ||per 8-5-1936 ||[[Eijkholt, Antoon Hendrik Casper|Antoon Eijkholt]], tevens kantoor van Kunsthoornfabriek de Struisvogel | + | |B545 ||[[Klinkerstraat]] 3 ||geen ||_ ||347 ||A.H.C. Eijkholt ||A102 ||per 8-5-1936 ||[[Eijkholt, Antoon Hendrik Casper|Antoon Eijkholt]], tevens kantoor van Kunsthoornfabriek de Struisvogel |
|- | |- | ||
| − | |B546 ||Plantsoensingel Noord 15 ||geen ||_ ||30 ||E.H.M. Arts ||B298 || || | + | |B546 ||[[Plantsoensingel Noord]] 15 ||geen ||_ ||30 ||E.H.M. Arts ||B298 || || |
|- | |- | ||
| − | |B547 ||Benedensteenakkers 16? ||geen ||_ ||1156 ||H. Suurveld ||B147 || || | + | |B547 ||[[Benedensteenakkers]] 16? ||geen ||_ ||1156 ||H. Suurveld ||B147 || || |
|- | |- | ||
|B548 ||Benedensteenakkers 14 ||geen ||_ || ||H.G. v. Utrecht ||B468 || || | |B548 ||Benedensteenakkers 14 ||geen ||_ || ||H.G. v. Utrecht ||B468 || || | ||
| Regel 186: | Regel 187: | ||
|B551 ||Oude Doetinchemseweg 13 ||geen ||_ ||17 ||J.H.B. Angenent ||L.32 || ||[[ANZO]] Smederij en IJzerhandel | |B551 ||Oude Doetinchemseweg 13 ||geen ||_ ||17 ||J.H.B. Angenent ||L.32 || ||[[ANZO]] Smederij en IJzerhandel | ||
|- | |- | ||
| − | |B552 || | + | |B552 ||De Bleek 6 ||geen ||_ ||973 ||Th. Raben ||169 || ||gesloopt? |
|- | |- | ||
|B553 | |B553 | ||
Versie van 28 mei 2022 om 11:53
Zie Huisnummerconcordance 's-Heerenberg Wijk B voor een toelichting.
B501 – B571
| B-nr. | Straat | Oud-nr. | Kadaster nr. | BevReg. | Naam | Komt van | Vertrekt naar | Opmerking |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B501 | Hoge Distelweg 7 | geen | _ | 859 | W. Meuleman | A130 | is omgenummerd | |
| 858 | H.K. Messing | B265 | A25 | |||||
| 704 | L.Th. Keurentjes | B266 | Zd.152 | |||||
| 327 | J.B. Engelen | St. | B344 | |||||
| B502 | Hoge Distelweg 9 | geen | _ | 1371 | A. te Wilt | B134 | is omgenummerd | |
| B503 | Hoge Distelweg 11 | geen | _ | 1332 | B.H. Welting | B315 | is omgenummerd | |
| B504 | Hoge Distelweg 13 | geen | _ | 3 | J.H. van Alen huwt Heuveling | geh. | is omgenummerd | |
| 7 | L.E.Th. van Alen | B260 | B223 | |||||
| B505 | Hoge Distelweg 15 | geen | _ | 326 | H. Engelen | B488 | is omgenummerd | |
| B506 | Hoge Distelweg 17 | geen | _ | 1085 | N.F.J. Rulof | B135 | is omgenummerd | |
| B507 | Hoge Distelweg 19 | geen | _ | 1188 | E.B. Seggelinck | L.28 | is omgenummerd | |
| B508 | Hoge Distelweg 21 | geen | _ | 942 | J.H. Peters | B333 | is omgenummerd | |
| B509 | Hoge Distelweg 23 | geen | _ | 671 | L.A. Jansen | B311 | is omgenummerd | |
| 1338 | H. te West | B251 | ||||||
| B510 | Hoge Distelweg 25 | geen | _ | 883 | A.J. Mokkink | B298 | is omgenummerd | |
| B511 | Hoge Distelweg 27 | geen | _ | 1145 | H.W. Speet | B406 | is omgenummerd | |
| B512 | Hoge Distelweg 29 | geen | _ | 467 | P.J. Hageman | 277 | B254 | is omgenummerd |
| 215 | A.F. Daals | Zd.160 | ||||||
| B513 | Hoge Distelweg 31 | geen | _ | P | Th.B. Pastoor | A132 | is omgenummerd | |
| 106 | Th. Bolk | Br.126 | L.93 | |||||
| 59 | B.A. Berendsen | B293 | A42 | |||||
| B514 | Hoge Distelweg 33 | geen | _ | 863 | J.G. Meuleman | B263 | is omgenummerd | |
| 761 | B.P. van Koot | B461 | A113 | |||||
| 735 | J.G. Kniest | B252 | B288 | |||||
| B515 | Hoge Distelweg 35 | geen | _ | 562 | W.H. Heuveling | B300 | is omgenummerd | |
| B516 | Hoge Distelweg 37 | geen | _ | 601 | A.J.S. Hueskes | B235 | is omgenummerd | |
| 962 | H.J. du Plessis | B303 | B301 | |||||
| 601 | A.J.S. Hueskes | B265 | B235 | |||||
| 216 | Th.A. Daals | A134 | B428 | |||||
| B517 | Hoge Distelweg 39 | geen | _ | 1165 | W.J. Straub | B295 | is omgenummerd | |
| 840 | J.H.S. Marissink | A134 | B272 | |||||
| B518 | Hoge Distelweg 41 | geen | _ | 57 | Th.J. v.d. Berg | A132 | is omgenummerd | |
| B519 | Hoge Distelweg 43 | geen | _ | 195 | W. Bunk | B345 | B385 | is omgenummerd |
| 815 | N.A. Litjes | B5 | ||||||
| B520 | Peeskesweg 1 | geen | _ | 324 | C.H. Engelbarts | St.23 | aannemingsbedrijf | |
| B521 | Stokkumseweg 66 | geen | _ | 119 | A.H.G.M. Booms | geh. | Booms-Ruijling, ingeschreven mei 1932 (is tevens bouwjaar), In 2011 nog steeds Stokkumseweg 66 en 66a. | |
| B522 | Plantsoenstraat 1 | geen | _ | _ | Kunsthoornfabriek | N.V. De Struisvogel | ||
| B523 | Zeddamseweg 70 | geen | _ | 880 | H.G. Ruikes | B332 | groente en fruit | |
| B524 | Zwarte Kolkseweg 3 | geen | K1281 > K1534 | 706 | Johannes W. Kersten en Johanna W.A. Marissink | B272 | (BR 1910-1937) | |
| B525 | De Bleek 8 | geen | _ | 1377 | G.B. Winters | L.110 | Gerhardus Bernardus Winters | |
| B526 | Hoge Distelweg | geen | _ | 265 | M. Dibbets | Meiderich (DLD) | gesloopt, stond ongeveer ter hoogte van nu nr. 37 | |
| 604 | J.H. Jansen | Bk.193 | 17? | |||||
| 319 | G.H. Elting | A124 | B382 | |||||
| 712 | J.H. Jansen | B88 | B123 | |||||
| P | G.W.J. Nieling | B258 | ||||||
| B527 | Adres ? | geen | _ | 738 | W. Kiers | B448 | ||
| 1129 | A.F.C. Selbach-Keller | Emmerik | ||||||
| 201 | G.A.W. Bijenhof | B163 | B272 | |||||
| B528 | Adres ? | geen | _ | 885 | D. de Mos | Huthum | ||
| 806 | C.Th. Lamers | B489 | Ossendrecht | |||||
| 1006 | B. Rieken | B79 | Arnhem | |||||
| B529 | Adres ? | geen | _ | 1139 | F.C. Smit | B394 | B395 | |
| _ | L. Wolters | Den Haag | ||||||
| 974 | Wed. G. van Raaij | A205 | B241 | |||||
| 694 | P.A. v.d. Kamp | Rotterdam | B449 | |||||
| 470 | A.J. Hakfoort | A212 | Arnhem | |||||
| B530 | Oud Doetinchemseweg 5, eerst Kruisstuk | geen | _ | 132 | Hendrikus G.S. Bosch en Josephina G. Hakfoort | B65 | Sportvriend | |
| 112 | Th.M. Schulte | B280 | ||||||
| 808 | H. Leifeld | B290 Emmerik | ||||||
| B531 | Lengelseweg ? | geen | _ | Firma Raben en te Boekhorst | argenturen voor handel en industrie | |||
| B532 | Emmerikseweg 6 | geen | H817 | 197 | W.J.M. Bruins | Zd.172 | procuratiehouder Probat NV | |
| B533 | Dahliastraat 6 ? | geen | _ | 843 | J.H.W. Medze | B383 | gesloopt? | |
| H.G. Bosch | ||||||||
| W. Bruins | ||||||||
| B534 | Zeddamseweg 43/45? | geen | _ | W. Bruins | ||||
| _ | Zaal Vermeulen | Ons Thuis, Johann Jacob Vermeulen | ||||||
| B535 | Zwarte Kolkseweg | geen K1289 | 886 | G. Meijer | B134 | |||
| J.W. Kersten, B.J. Giezenaar | voormalige timmerwerkplaats | |||||||
| B536 | Adres ? | geen | _ | 208 | J.A. Claessen | B374 | Johannes Antonius Claessen | |
| B537 | Adres ? | geen | _ | 559 | J.A. Heuvel | A25 | ||
| B538 | Zwarte Kolkseweg 1 | geen | _ | 872 | J.M.A. van Mierlo | B431 | ||
| B539 | Peeskesweg 3 | geen | _ | 211 | B.G. Cremer | B407 | ||
| 108 | H.F. Bongers | B408 | ||||||
| B540 | Groenestraat 6 | geen | _ | 188 | Th.G. Brücker | A51 | ||
| B541 | Slotlaan 12, nu 18 | geen | _ | 541 | W.H. Hendriksen | 223 | ||
| B542 | Groenestraat 4 | geen | _ | 156 | L.Botzen | A58 | ||
| B543 | Peeskesweg 25 | geen | _ | 1188 | W.H. Tiggelovend | B345 | Wilhelmus Hermanus Tiggelovend | |
| B544 | Adres ? | geen | _ | 241 | H. Derksen | geh. | A227 | |
| B545 | Klinkerstraat 3 | geen | _ | 347 | A.H.C. Eijkholt | A102 | per 8-5-1936 | Antoon Eijkholt, tevens kantoor van Kunsthoornfabriek de Struisvogel |
| B546 | Plantsoensingel Noord 15 | geen | _ | 30 | E.H.M. Arts | B298 | ||
| B547 | Benedensteenakkers 16? | geen | _ | 1156 | H. Suurveld | B147 | ||
| B548 | Benedensteenakkers 14 | geen | _ | H.G. v. Utrecht | B468 | |||
| B549 | Peeskesweg 5 | geen | _ | H.J. Th. Lensen | B56 | |||
| Wed. W.H.G. Lensen | B56 | |||||||
| B550 | Peeskesweg 7 ? | geen | _ | 682 | J. de Jonge | B368 | ||
| 844 | H.J. Medze | B319 | ||||||
| B551 | Oude Doetinchemseweg 13 | geen | _ | 17 | J.H.B. Angenent | L.32 | ANZO Smederij en IJzerhandel | |
| B552 | De Bleek 6 | geen | _ | 973 | Th. Raben | 169 | gesloopt? | |
| B553 | ||||||||
| B554 | Oude Doetinchemseweg 9 | geen | K1293 | 1351 | B.W. Kuiper | |||
| B555 | Oude Doetinchemseweg 7 | geen | K1293 | 396 | J.A. Geerling | |||
| B556 | Oude Doetinchemseweg 11 | geen | _ | A.J.H. Bosman | Expediteur (KvK) | |||
| B557 | Groenestraat 6 | geen | G1176 | 864 | W.G. Messing | |||
| B558 | ||||||||
| B559 | ||||||||
| B560 | Zwarte Kolkseweg 5 | geen | K1290 | 146 | J.J. van den Bosch | |||
| B561 | Zwarte Kolkseweg 9 | geen | K676 | 685 | E. Kaak | |||
| B562 | ||||||||
| B563 | ||||||||
| B564 | ||||||||
| B565 | ||||||||
| B566 | ||||||||
| B567 | ||||||||
| B568 | ||||||||
| B569 | ||||||||
| B570 | ||||||||
| B571 | Plantsoensingel Noord 22 | geen | K192-K193 | 232 | B.G. Derksen |